Bielsko-Biała

Home / Bielsko-Biała

Bielsko-Biała

Vigor Point Bielsko Biała to punkt na mapie Śląska, gdzie zdrowie, sport i profesjonalizm znalazły swoje miejsce.

W naszym Centrum Zdrowia skupiamy się m.in. na prowadzeniu zastępczej terapii hormonalnej dla mężczyzn (HTZ), terapii wlewami kroplówkowymi oraz wykonywaniem szerokiej gamy badań laboratoryjnych. Oprócz tego, dzięki kompetencjom zespołu medycznego wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz prowadzimy terapię leczenia otyłości. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dążeniu do poszerzania wiedzy z zakresu medycyny jesteśmy w stanie pomóc Pacjentom, różniącym się stylem życia czy pracy. Dlatego też, zawodowy sportowiec lub amator, przedsiębiorca bądź osoba pracująca fizycznie, mężczyzna lub kobieta. Każdy, może mieć pewność, że zaspokoimy Jego potrzeby dobierając indywidualny rodzaj terapii.

Działamy holistycznie i nieszablonowo. Dla nas, Pacjent nie jest tylko zbiorem danych, jakie widzimy po diagnostyce laboratoryjnej.  Dla pełnej oceny stanu zdrowia uwzględniamy Jego samopoczucie, objawy jemu towarzyszące, styl życia. Nasi specjaliści analizują kondycję Pacjenta podczas wizyty i zbierania wywiadu medycznego.
Stawiamy na rozwiązania, które mają być dopasowane do Pacjenta, a nie Pacjent do nich.

Jesteśmy przekonani, że zostaniemy Twoimi Mistrzami Zdrowia!

W ramach usług Vigor Point® polecamy:

Wlewy dożylne

Pośród naszych usług, Pacjenci znajdą szerokie spektrum wlewów dożylnych. Dobierane są one indywidualnie przez lekarza. Właściwe ich dopasowanie jest możliwe, tylko na podstawie  wcześniej przeprowadzonych badań. Wlewy działają szybko i są łatwo przyswajane przez organizm. Tym samy, w krótkim czasie można poczuć ich efekt. Wspierają m.in.: powrót do równowagi spowodowany stresem, łagodzą negatywne skutki używek. Co ważne osobom aktywnym pomagają zwiększyć wydolność okołotreningową.

WIĘCEJ...

Badania krwi

W Vigor Point wykonujemy badania diagnostyczne. To zarówno podstawowe pakiety badań, jak np. morfologia, ale i te bardziej rozbudowane. Oprócz badań zleconych Pacjentowi, wykonujemy m.in. badania pod kątem alergii, na obecność wirusów, czy dedykowane pakiety diagnostyczne.
Punkt diagnostyki laboratoryjnej pozwala nam również na wykonanie  na miejscu badań, dla pacjentów, przed którymi: terapia HTZ, dieta, czy dobór odpowiedniej kroplówki.

WIĘCEJ...

Zastępcza terapia hormonalna

Hormonalna Terapia Zastępcza skierowana jest do mężczyzn, u których niski poziom testosteronu, negatywnie wpływa na ich życie, zarówno fizyczne, ale i psychiczne. Problematyczny jest także aspekt seksualny. Rozwiązaniem, po dokładnej diagnostyce laboratoryjnej, jest HTZ. Terapia pod nadzorem lekarza pozwala na uzupełnienie braków w gospodarce hormonalnej i uregulowanie zaburzeń metabolicznych.

WIĘCEJ...

Konsultacje dietetyczne

Jedną z topowch usług naszej placówki jest  dietetyka. Pierwszym krokiem w każdym planie dietetycznym są badania laboratoryjne, wywiad z Pacjentem, analiza składu ciała. Na tej podstawie nasi dietetycy mogą układać indywidualne plany dietetyczne: diety odchudzające, diety dla sportowców, diety dla osób z zaburzeniami metabolicznymi

WIĘCEJ...

Konsultacje lekarskie

To pierwszy etap każdego leczenia. Podczas spotkania z lekarzem, możesz zadać mu pytania dotyczące konkretnego problemu zdrowotnego i skorzystać z porady na temat sposobu jego rozwiązania. W zależności od dolegliwości, możesz rozpocząć leczenie lub otrzymać skierowanie do innego specjalisty.

Zabiegi z zakresu kosmetologii

W ofercie Vigor Point Bielsko  istotnym elementem są zabiegi z zakresu kosmetologii. Konsultacje prowadzone z doświadczoną kosmetolożką pozwalają w pełni zrozumieć potrzeby Pacjentów, ich wymagania i oczekiwania.
Ważne jest aby Pacjent czuł się u nas komfortowo. Nasz zespół jest do dyspozycji Pacjenta.  Każdy z zabiegów poprzedzają wnikliwe rozmowy, podczas których, jest czas na zadanie wszystkich nurtujących Pacjenta pytań. Pacjent jest także poinformowany o przebiegu zabiegu(przygotowanie, przebieg, regeneracja).

Cennik

Modelowanie ust 700zł

Stymulatory tkankowe 550 – 1100zł *

Lipoliza iniekcyjna 400 – 800zł **

Lipoliza iniekcyjna podbródka 250zł

Mezoterapia igłowa 380 – 550zł *

Modelowanie brody 600zł

Henna pudrowa 90zł

Laminacja brwi 160zł

Makijaż permanentny brwi 750zł

* cena uzależniona od preparatu

** cena uzależniona od ilości preparatu

Nasz zespół

Marcin Gandyk
Specjalista

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Katarzyna Repetowska
Lekarz - Bielsko

Katarzyna Repetowska

Doktor Katarzyna Repetowska jest lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jest wykładowcą na Katedrze Ortopedii i Traumatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. WIĘCEJ...

Katarzyna Tarnowska
Lekarz - Bielsko

Katarzyna Tarnowska

Obecnie zdobywa doświadczenie jako Lekarz Rodzinny oraz w zakresie Onkologii Klinicznej. Jako lekarz stawia na współpracę z pacjentem, którego od początku traktuje jako partnera w osiągnięciu wspólnego celu.
WIĘCEJ...

Natalia Grygierzec
Kosmetolog - Bielsko

Natalia Grygierzec

Natalia, dyplomowany kosmetolog, który z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ukończyła wiele kursów, które pozwalają jej na wprowadzenie szerokiej gamy usług. Oczkiem w jej głowie są usta, ale zajmuje się również zabiegami przeciwstarzeniowymi.WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek, Wtorek, Piątek 7:30-16:00
Środa, Czwartek 11:00-18:00

Pobieranie krwi:

Poniedziałek, Wtorek, Piątek 7:30- 15:30
Środa, Czwartek 11:00-17:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®