Kraków

Home / Kraków
Kraków

W Centrum Młodości Zdrowe Piękno mieszczącym się w Krakowie, oferujemy szeroki wachlarz usług wspierających zdrowy styl życia oraz takich, które poprawiają urodę. Popularna idea healthismu sprawia, że nasza oferta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Wykorzystujemy tutaj wiedzę, a także praktyczne doświadczenie naszych ekspertów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie w pełni dostosowywać zakres świadczonych usług, do potrzeb klientów.

Podejmując współpracę z Vigor Point® uzupełniliśmy naszą ofertę o kilka bardzo ważnych elementów, które pomogą ci jeszcze pełniej zadbać o swoje ciało. Nie tylko wzmocnią twój organizm, oczyszczą, zregenerują oraz uwolnią od skutków stresu i fizycznego przemęczenia.
Ich działanie ma również zbawienny wpływ na twój wygląd. Pobudzając syntezę kolagenu i elastyny w głębszych warstwach skóry i neutralizując wolne rodniki, spowolnią proces starzenia się oraz poprawią jej wygląd i kondycję.

Obecnie w naszym centrum, w ramach usług Vigor Point®, możesz skorzystać z:

kroplówek witaminowych – do wyboru jest aż 11 rodzajów specjalnie przygotowanych formuł, dostosowanych do aktualnego zapotrzebowania twojego organizmu,

terapii hormonalnych – skierowane są głównie do mężczyzn, jako uzupełnienie testosteronu i sposób na uregulowanie zaburzeń metabolicznych,

badania krwi – dostępne są wszelkiego rodzaju badania wraz ze wsparciem specjalistów, którzy w czasie konsultacji, mogą dokonać analizy wyników pod różnym kątem.

dietetyki – zarówno sportowa, jak i kliniczna, odpowiednio dopasowana do potrzeb organizmu, ma nieocenione znaczenie zarówno dla zdrowia, jak i wyglądu.

 

Tego rodzaju działania wspomagające, to idealne przygotowanie pod zabiegi medycyny estetycznej.

W naszym Centrum Młodości Zdrowe Piękno, w oparciu o wiedzę i doświadczenie, zadbamy o twój wygląd i samopoczucie. Korzystając z tajników medycyny chińskiej, pobudzimy komórki twojej twarzy do regeneracji i odnowy, dzięki czemu skóra stanie się bardziej napięta, a zmarszczki ulegną wyraźnemu zmniejszeniu.

Nasz pomocą służymy również w przypadku pojawienia się u ciebie nadpotliwości. To bardzo uciążliwy problem, z którym boryka się wiele osób. Dzięki odkryciom współczesnej medycyny, skutecznie złagodzimy objawy nadpotliwości nawet na 9 miesięcy.

Wszystkie nasze zabiegi, poprzedzone są konsultacjami, a jeśli zachodzi taka potrzeba, również badaniami diagnostycznymi, wykonanymi w naszym Centrum Młodości. Dzięki temu, możesz czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej terapii witaminowej oraz diety lub chcesz z pomocą odpowiedniego zabiegu, poprawiajć wygląd twojej skóry, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i doradzimy ci, jak rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia.

Daria Drążkiewicz

Daria Drążkiewicz

Magister kosmetologii

Założycielka Centrum Młodości Zdrowe Piękno i właścicielka Centrum Zdrowia Vigor Point – Centrum Witaminowo - Kroplówkowe. Magister kosmetologii, szkoleniowiec praktyk.