Tychy

Home / Tychy

Tychy

Tychy

Vigor Point Tychy działa na na śląskim rynku od czerwca 2020. Mimo to nasze Centrum odwiedziło już kilku wyjątkowych klientów i gości. Dlaczego?
Bo jesteśmy miejscem, w którym każda aktywna fizycznie osoba (nieważne czy profesjonalista, czy ambitny sportowiec-amator) może znaleźć fachową pomoc i doradztwo.

Naszymi klientami są zarówno zawodowi sportowcy, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, przedsiębiorcy, którzy na co dzień dbają o swoją kondycję i rozwój fizyczny.

Podchodzimy bardzo rzetelnie do tematu aktywności nie tylko dlatego, że dla nas samych jest ona pasją. Wiemy, że aby sport sprawiał satysfakcję i abyś mógł zdobywać wymarzone efekty, najważniejsza jest odpowiednia baza, czyli Twój organizm.  Dlatego równie ważne są: profilaktyka, badania i świadomość tego, w jakiej kondycji obecnie jesteś.
Zarówno przed, jak i w trakcie uprawiania aktywności fizycznej warto sprawdzić parametry, które mogą mieć wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie.

W ramach usług Vigor Point polecamy:

 • badania krwi
 • konsultacje lekarskie
 • konsultacje dietetyczne
 • kroplówki witaminowe
 • terapie hormonalne

Naszym celem jest zadowolenie pacjenta na każdym etapie współpracy: od kontaktu telefonicznego z pielęgniarką po konsultację lekarską, aż do okresu po zabiegu.
W Vigor Point rodzaje świadczonych usług dobraliśmy tak, aby w jednym miejscu można było zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. Dlatego współpracujemy także z Laboratorium Diagnostyka. Dzięki tej współpracy możemy zaproponować szeroką ofertę badań.

Co nas odróżnia od zwykłego punktu pobrań?
Nie oczekujesz na badanie w długiej kolejce. Wyniki możesz odebrać online w tym samym dniu a za dodatkową opłatą otrzymasz szczegółową interpretację swoich wyników przygotowaną przez naszego specjalistę.

Masz możliwość umówienia się na konsultację z lekarzem różnej specjalizacji, którego celem jest dobranie terapii odpowiadającej Twoim oczekiwaniom.

Ważnym atutem oferty  naszej placówki są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Stawiamy nacisk na to aby pacjenci poczuli się w pełni zrozumiani i abyśmy my także właściwie zrozumieli problem, z  którym do nas przychodzą.

Dlatego nasi lekarze każdy z zabiegów poprzedzają wnikliwą  konsultacją, podczas której pacjent uzyskuje  wszelkie informacje dotyczące zabiegu, m.in. przygotowanie, czas trwania, wskazania, przeciwwskazania.

Medycyna estetyczna – zabiegi

 • osocze bogatopłytkowe
 • fibrynę
 • mezoterapię igłową i mikroigłową
 • redermalizacja skóry
 • toksyna botulinowa
 • kwas hialuronowy
 • wolumetrię
 • lipolizę iniekcyjną

Cenimy wygodę naszych klientów, ale także zwracamy szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. We wszystkich obszarach w jakich możemy, działamy także online.
Pobieramy krew do badań w naszym punkcie, a wyniki przesyłamy na maila.
Równie elastycznie podchodzimy do pracy z klientami w diecie. Nasi eksperci Marcin Gandyk, czy Natalia Bąk są otwarci na spotkania online.

Zadzwoń i dowiedz się więcej o usługach Vigor Point.

 

Katarzyna Tarnowska

Katarzyna Tarnowska

Lekarz - Tychy

Obecnie zdobywam doświadczenie jako Lekarz Rodzinny oraz w zakresie Onkologii Klinicznej. Jako lekarz stawiam na współpracę z pacjentem, którego od początku traktuję jako partnera w osiągnięciu wspólnego celu.

Karolina Kuś

Karolina Kuś

Lekarz - Tychy

Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 2 lat. Kwalifikację zdobywałam podczas różnych kursów w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Moją pasją są: sport, podróże i medycyna.

Sonia Tomaszowska

Sonia Tomaszowska

Pielęgniarka - Tychy | Dyrektor Placówki

Otwierając drzwi mojego Centrum stawiam sobie za cel, by wszyscy pacjenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług byli w pełni zadowoleni i poczuli, że mają do czynienia z profesjonalistami w swoich fachu.