Daria Drążkiewicz

Home / Daria Drążkiewicz

 

Daria Drążkiewicz założycielka Centrum Młodości Zdrowe Piękno i właścicielka Centrum Zdrowia Vigor Point® – Centrum Witaminowo – Kroplówkowe. Magister kosmetologii, szkoleniowiec praktyk, absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie – Wydział Humanistyki i Zdrowia, studentka ratownictwa medycznego, studentka i pasjonatka tradycyjnej medycyny chińskiej.

Ukończyłam studia I-stopnia na kierunku Kosmetologia w specjalności Kosmetologia Profilaktyczna z Fizykoterapią i Masażem oraz II- stopnia na kierunku Kosmetologia w obszarze kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej o profilu ogólnoakademickim.

Obecnie jestem studentką Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej na kierunku ratownictwo medyczne, ponieważ bezpieczeństwo moich pacjentów jest dla mnie bardzo ważne. Ukończyłam również specjalistyczne szkolenia z zakresu najnowszych technik medycyny estetycznej, a w swojej praktyce ściśle współpracuję z lekarzami, aby móc sprostać wszelkim oczekiwaniom rynkowym.

Moją pasją jest tradycyjna medycyna chińska. Ukończyłam dietetykę profilaktyczną i leczniczą w medycynie chińskiej. Będąc studentką Instytutu Medycyny Chińskiej w Krakowie na kierunku ziołolecznictwo, akupunktura ciała i akupunktura kosmetyczna twarzy nieustannie zgłębiam tę cenną wiedzę, aby skutecznie pomagać zarówno kobietom, jak i mężczyznom w utrzymywaniu zdrowia i witalności. Szczerze wierzę w to, że:

“Rzeczywista dbałość o urodę to ta bazująca na dbałości o wnętrze, a pięknym jest to, co jest wykładnią zdrowia.”

Zatem w swojej praktyce łączę tradycyjną wiedzę z zakresu medycyny chińskiej z najnowszą technologią. Dzięki temu prowadzone przeze mnie terapie mają charakter holistyczny. Skóra jako nasz największy organ jest czułym barometrem zdrowia. Zawsze o tym pamiętając staram się znaleźć przyczynę danego problemu skórnego, a nie skupiam się jedynie na maskowaniu objawów z niego wynikających. W tym celu posługuję się już zdobytą i nieustannie pogłębianą wiedzą z zakresu dietetyki profilaktycznej i leczniczej oraz ziołolecznictwa. Chętnie wpieram prowadzone przeze mnie terapie zarówno akupunkturą kosmetyczną, jak i akupunkturą ciała, wpływając tym samym na cały organizm i pobudzając jego naturalne siły odpornościowe. Otwarcie i z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i pasją, występując jako prelegent na Kongresach poświęconych zdrowiu i holistycznej pielęgnacji. Regularnie piszę także artykuły o tejże tematyce dla pisma branżowego Art of Beauty dostępne do zakupienia w sklepach Empik dla wszystkich głodnych wiedzy w tym zakresie. Moją zawodową misją jest pomaganie kobietom czuć się zdrowo, pięknie i w pełni sił do realizowania siebie i swoich pasji. Instytut Młodości – Zdrowe Piękno powstał dla Was.

Socials