fbpx

Natalia Bąk

Home / Natalia Bąk

Vitalismed to centrum żywienia i motywacji, które powstało w 2018 roku z Jaworznie. Założycielem jest Natalia Bąk absolwentka Gdańskiej Akademii Medycznej oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka w Katowicach. Specjalistka w zakresie dietetyki klinicznej. Na co dzień pracuje jako diet coach, pomagając innym przywrócić zdrowie lub osiągnąć wymarzoną sylwetkę poprzez właściwe odżywianie i motywację do działania.

Specjalizuje się zwłaszcza w chorobach tarczycy, zaburzeniach gospodarki hormonalnej i mikroflory jelitowej oraz insulinooporności.

Ponadto współpracuje ze szkołami rodzenia, w których edukuje przyszłe mamy na temat właściwej diety w ciąży i w czasie laktacji. Prowadzi liczne wykłady i prezentacje dotyczące dietoterapii, którą uważa za kluczowy element wsparcia leczenia konwencjonalnego.

Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach stale podnosząc swoje kompetencje, by w sposób holistyczny, innowacyjny i indywidualny ustalać zalecenia żywieniowe swoim podopiecznym.

Uzyskała liczne certyfikaty i nagrody potwierdzające jej kompetencje.

W 2019 roku podjęła współpracę z Vigor Point® rozszerzając zakres swoich usług o wlewy witaminowe. Zespół powiększył się o personel medyczny – lekarzy i pielęgniarki.

To co wyróżnia nas na rynku to profesjonalizm i bezpieczeństwo, między innymi dlatego zaufało nam tak wielu pacjentów.

Socials