Kroplówki witaminowe

Home / Kroplówki witaminowe

 

        Wlewy witaminowe są formą świadczeń zdrowotnych o charakterze doraźnym. Terapie opierają się na zaordynowaniu substancji leczniczych drogą dożylną w celu między innymi szybkiego uzupełnienia występujących niedoborów witamin, biopierwiastków i aminokwasów. Stosujemy je również w odpowiedzi na zgłaszane objawy o charakterze nieprzewlekłym, nagłym, znacząco wpływającymi na samopoczucie oraz komfort życia. W trakcie konsultacji, oprócz analizy wyników badań krwi, dokonujemy analizy nawyków dnia codziennego.

        Terapie wlewamy dożylnymi, świadczone są przez wykwalifikowaną kadrę medyczną, pod nadzorem lekarskim, na podstawie aktualnych wyników badań krwi oraz pełnego wywiadu przedmiotowego i podmiotowego. Oprócz terapii możesz liczyć na doradztwo w zakresie zmiany potencjalnie złych nawyków obejmujących żywienie, aktywność fizyczną i redukcję stresu co może stanowić rzeczywistą przyczynę Twoich problemów.

 

Regeneracja i zwiększona wydolność

Przemęczony, przetrenowany i niedospany, nie dotrzesz na szczyt ani w życiu zawodowym, ani sportowym. Pomoże Ci w tym cykliczny odpoczynek i przywrócenie równowagi, do której zachowania potrzebujesz witamin i mikroelementów.  Pomogą Ci w tym lekarze i specjaliści w naszej placówce.

WIĘCEJ...

Silne oczyszczenie organizmu z toksyn

To sposób na odtrucie organizmu i niezastąpione wsparcie dla Twojej wątroby. Jeśli dbasz o odpoczynek, a mimo to, budzisz się zmęczony, senny, bez motywacji do działania i w nie najlepszym nastroju, to znak że potrzebujesz oczyszczenia.

WIĘCEJ...

Większa koncentracja i lepszy nastrój

Stres, zmęczenie i pogarszający się nastrój, a do tego brak skupienia i koncentracji, to prosta droga do wypalenia zarówno zawodowego, jak i sportowego. Twój umysł i system nerwowy, najwyraźniej potrzebuje wsparcia, o które zadbają specjaliści w naszej placówce.

WIĘCEJ...

Nawodnienie i przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej

Jeśli w twoim ciele doszło do odwodnienia, jak najszybciej wyrównaj zachwiana równowagę. To niezbędny warunek, byś mógł wrócić do pełnej aktywności życiowej. Skontaktuj się z nami, jeśli zauważysz u siebie pierwsze objawy. Przeprowadzimy na miejscu odpowiednie badania i zalecimy uzupełnienie powstałych niedoborów.

WIĘCEJ...

Wzmocnienie układu odpornościowego

Sezonowe zapalenia o podłożu wirusowym lub bakteryjnym potrafią uprzykrzyć życie i wpłynąć na Twoje plany. Gdy Twój organizm sygnalizuje, że taki stan chorobowy ma miejsce, uzupełnij brakujące mikroelementy oraz witaminy, których podaż jest zwiększona w procesie chorobowym.

WIĘCEJ...

Witamin Shot

Regeneracja i wzmocnienie to efekt dotarcia witamin, mikroelementów, biotyny i kwasu foliowego, do wszystkich części Twojego organizmu. To idealne uzupełnienie niedoborów, powstałych w wyniku życia w stresie, wzmożonej aktywności fizycznej i źle dobranej diety.

WIĘCEJ...

Amino Shot

Intensywne eksploatowanie ciała, niezależnie czy to w pracy fizycznej, czy w sporcie, może doprowadzić do ubytku ważnych składników. Uzupełniaj je, aby zregenerować mięśnie oraz uregulować poziom glukozy i zredukować zmęczenie.

WIĘCEJ...

Odtrucie alkoholowe

Alkohol, nawet w niewielkich ilość znacząco wpływa na zaburzenie homeostazy organizmu. Wlew dożylny może w sposób doraźny i szybki wspomóc Twój organizm w przywróceniu równowagi, co często wiąże się z poprawą samopoczucia.

WIĘCEJ...

Kroplówka rewitalizująca / kosmetyczna

Jeśli zależy Ci na zdrowym wyglądzie i kondycji swojego ciała, możesz wspomóc swój organizm mikroelementami, witaminami i antyoksydantami. Dzięki temu doskonałe uzupełnisz też dobrze dobrane zabiegi kosmetyczne.

WIĘCEJ...

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wybierz placówkę, w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania

BADANIE KRWI
BEZ KOLEJEK
BEZ SKIEROWANIA
BADANIE KRWI
BEZ KOLEJEK
BEZ SKIEROWANIA