fbpx

Kroplówki witaminowe

Home / Kroplówki witaminowe

Nasze kroplówki

Stawiamy na nowoczesne metody wspomagania pracy organizmu. Dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz kroplówek witaminowych. W ten sposób możesz w łatwy i szybki  sposób dostarczyć swojemu organizmowi to, czego potrzebuje w najlepszej możliwej do przyswojenia formie. Skład każdego wlewu dobierany jest indywidualnie przez lekarza na podstawie aktualnych wyników badań krwi klienta.

Kroplówka regeneracyjna

Przemęczony, przetrenowany i niedospany, nie dotrzesz na szczyt ani w życiu zawodowym, ani sportowym. Pomoże Ci w tym cykliczny odpoczynek i dostarczenie do krwiobiegu, odpowiednio dobranych substancji aktywnych, witamin i mikroelementów, zawartych w kroplówce.

WIĘCEJ...

Full detoks – kroplówka silnie oczyszczająca

To sposób na odtrucie organizmu i niezastąpione wsparcie dla Twojej wątroby. Jeśli dbasz o odpoczynek, a mimo to, budzisz się zmęczony, senny, bez motywacji do działania i w nie najlepszym nastroju, to znak że potrzebujesz oczyszczenia.

WIĘCEJ...

Kroplówka wydolnościowa

Niezależnie, czy jesteś przed, w trakcie, czy też po wzmożonym wysiłku fizycznym, pomyśl o skorzystaniu z kroplówki wydolnościowej. Poprawi ona transport glukozy i tlenu do mięśni, co w praktyce przełoży się na większą wydolność około treningową.

WIĘCEJ...

Kroplówka Nastrój - Koncentracja

Stres, zmęczenie i pogarszający się nastrój, a do tego brak skupienia i koncentracji, to prosta droga do wypalenia zarówno zawodowego, jak i sportowego. Twój umysł i system nerwowy, najwyraźniej potrzebuje wsparcia, które zapewni mu specjalna formuła zawarta w kroplówce.

WIĘCEJ...

Kroplówka odpornościowa

Niezależnie, czy masz predyspozycje do infekcji, jesteś po chorobie, Twój organizm potrzebuje witamin, minerałów i substancji aktywnych, stymulujących układ immunologiczny. Ta kroplówka Ci je zapewni. jednocześnie mobilizując Twój organizm do regeneracji.

WIĘCEJ...

Kroplówka nawadniająca

To sposób na natychmiastowe uzupełnienie płynów w organizmie. Jeśli w twoim ciele doszło do odwodnienia, jak najszybciej wyrównaj zachwiana równowagę. To niezbędny warunek, byś mógł wrócić do pełnej aktywności życiowej.

WIĘCEJ...

Witamin Shot

Regeneracja i wzmocnienie to efekt dotarcia witamin, mikroelementów, biotyny i kwasu foliowego, do wszystkich części Twojego organizmu. To idealne uzupełnienie niedoborów, powstałych w wyniku życia w stresie, wzmożonej aktywności fizycznej i źle dobranej diety.

WIĘCEJ...

Amino Shot

Intensywne eksploatowanie ciała, niezależnie czy to w pracy fizycznej, czy w sporcie, może doprowadzić do ubytku ważnych składników. Uzupełniając je z pomocą Amino Shot, zregenerujesz mięśnie, uregulujesz poziom glukozy i zredukujesz zmęczenie.

WIĘCEJ...

Kroplówka na kaca - Oczyszczanie wątroby

Jesteś po mocno zakrapianym spotkaniu i musisz szybko stanąć na nogi? Pomoże Ci specjalnie skomponowany koktajl, który przyspieszy wątrobowe i mózgowe procesy odtruwania. Lepiej poczujesz się już po kilkunastu minutach.

WIĘCEJ...

Kroplówka rewitalizująca / kosmetyczna

Jeśli zależy Ci na zdrowym wyglądzie i kondycji swojego ciała, możesz wspomóc swój organizm, zawartą w kroplówce kompozycją mikroelementów, witamin i antyoksydantów. To również doskonałe uzupełnienie, dobrze dobranych zabiegów kosmetycznych.

WIĘCEJ...

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wybierz placówkę, w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania