O nas

Idea Vigor Point®

Pomysł

Vigor Point® to odpowiedź na potrzeby wszystkich, którzy poważnie podchodzą zarówno do swojego zdrowia, jak i kondycji, czy wyglądu.

Naszymi produktami wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom sportowców – nie tylko tych uprawiających różne dyscypliny wyczynowo, ale i amatorów. Swoją ofertę kierujemy także do tych, dla których działanie na wysokich obrotach to codzienność.

Pragniemy pomagać osobom pracującym w warunkach wysokiej presji i żyjącym w stresie, mającym problemy z nadwagą. Chcemy docierać do klientów cierpiących na hipogonadyzm wtórny.

Pomagamy osobom z zaburzoną gospodarką hormonalną związaną z nieprawidłowym i niekontrolowanym stosowaniem środków anabolicznych. Wspieramy także tych, którzy lubią imprezy i nie stronią od alkoholu.

Misja

Naszą misją jest świadczenie usług w sposób profesjonalny, z wykorzystaniem aktualnej wiedzy medycznej. Dlatego u osób zainteresowanych sportem, pragniemy budować świadomość na temat fizjologii, biochemii i metodyki wysiłku fizycznego oraz zdrowia i szeroko rozumianej regeneracji.

Poprzez działania prewencyjne pragniemy poprawić komfort życia, samopoczucie i pomóc w redukcji masy ciała. Tworząc tą firmę zastanawialiśmy się, do kogo chcemy dotrzeć z naszą ofertą. Wraz z głównym specjalistą doszliśmy do wniosku, że nasi klienci chcą: żyć pełnią życia, na wysokich obrotach. Pragną pomimo ciężkiej i pełnej wyzwań pracy, umieć także zadbać o własną sylwetkę.

Nasze produkty mają za zadanie wspomóc osoby mające wysoką świadomość swojego ciała w utrzymaniu jego kondycji i wigoru przez długie lata. Uważamy, że dzięki nauce i wiedzy praktycznej pod tym względem trafiamy w punkt. To nasza dewiza Vigor Point®.

Wizja

Wiemy, że kroplówki witaminowe jako produkt komercyjny spotykają się z różnym odbiorem na rynku. Jako placówka zajmujemy się podawaniem substancji leczniczych drogą dożylną, w zakresie których wchodzą prepararty witaminowe, detoksykacyjne, antyoksydacyjne, białkowe.
Substancja jest podawana pod ścisłym nadzorem lekarskim na podstawie aktualnych wyników badań krwi oraz przy stwierdzonych niedoborach bądź zaburzeniach metabolicznych.
W trakcie kwalifikacji lekarz decyduje, czy substancja lecznicza może być podawana w inny sposób niż dożylnie i tylko w przypadku przeciwwskazań medycznych zaordynuje użycie wlewu dożylnego.

Widzimy też wielki potencjał w terapiach hormonalnych, które w krajach zachodnich, u mężczyzn po 35. roku życia należą do standardowych świadczeń, mających na celu ograniczenie procesów starzenia i poprawę jakości życia.
Ponadto, zamierzamy w niedalekiej przyszłości, przekształcić Vigor Point® w placówkę wielospecjalistyczną, w której pacjent będzie mógł być konsultowany, również w zakresie konkretnej jednostki chorobowej, uzyskać receptę, L4, czy też szczepionkę przed wyjazdem za granicę.

Vigor Point®

W swojej pracy, dzielimy się tym, co każdy z nas potrafi robić najlepiej. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, by świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie.
Na co dzień jesteśmy pasjonatami sportu, zdrowego stylu życia oraz dbania o wygląd i kondycję całego ciała.

W naszych placówkach pracują wyjątkowi ludzie, którzy stawiają na profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. To właśnie oni gwarantują, że w praktyce opieramy się na rzetelnej wiedzy. Idea Vigor Point® opiera się zatem nie tylko na praktyce pojedynczych współpracowników ale na wieloletnim doświadczeniu i współpracy całego zespołu.

Zapraszamy do naszych placówek. Skorzystaj z naszej oferty!

Franczyza

Wykorzystaj potencjał Vigor Point® w rozwijaniu swojego biznesu. Jesteśmy nowoczesnym i prężnie rozwijającym się podmiotem leczniczym, świadczącym specjalistyczne i kompleksowe usługi medyczne w zakresie wlewów dożylnych, terapii hormonalnej, badań krwi oraz interpretacji ich wyników, fizjoterapii, medycyny estetycznej i dietetyki. Głównym założeniem Vigor Point® jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, a wszystkie nasze działania (zarówno administracyjne jak i praktyczne) mają charakter prozdrowotny.