Przemyśl

Home / Przemyśl

Przemyśl

Jako jedyne tego rodzaju centrum zdrowia na mapie Przemyśla i okolic, wychodzimy naprzeciw potrzebom różnych grup mieszkańców. Ze względu na to, iż działamy blisko granicy z Ukrainą, pomagamy też przybywającym obcokrajowcom w uzyskaniu zaświadczeń o przebytych testach i przeprowadzeniu niezbędnych badań.

Nasz Oddział Vigor Point® w Przemyślu świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, co jest zasługą wykwalifikowanego zespołu. W jego skład wchodzą lekarze i pielęgniarki, dla których profilaktyka i zdrowie pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i działamy w oparciu o aktualne i szczegółowe badania. Poza tym niepowtarzalny klimat miejsca sprawia, że każdy może się tu czuć bezpiecznie i komfortowo.

Nieustannie podnosimy też nasze kwalifikacje oraz wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesne metody terapii, które oparte są na najnowszych wynikach badań i publikacjach naukowych.

Naszym pacjentom oferujemy pomoc w zakresie następujących badań i zabiegów:

Terapie kroplówkowe

Odpowiedni skomponowane kroplówki witaminowe, które znajdziesz w naszej ofercie, dzięki unikalnej i łatwej do przyswojenia formie, zaspokoją zapotrzebowanie Twojego organizmu na wybrane składniki. Dobierane indywidualnie przez lekarza wlewy dożylne, pomogą zneutralizować skutki stresu, przemęczenia i przebytej choroby.

WIĘCEJ...

Badania krwi

Niezależnie, czy potrzebujesz badań zleconych przez Twojego lekarza, czy wybranych przez Ciebie, możesz skorzystać z naszej oferty zarówno w formie pakietów, jak i pojedynczych badań na alergię, czy wirusy. Znajdziesz w niej również badania pod kątem terapii hormonalnej, diety, czy kroplówki witaminowej.

WIĘCEJ...

Terapia hormonalna dla mężczyzn

Tę formę naszej pomocy kierujemy do mężczyzn, którzy odczuwają skutki niskiego stężenia testosteronu w swoim organizmie. Zastępcza terapia hormonalna, która odbywa się pod nadzorem lekarza, pomoże ci w sytuacji, gdy zmagasz się z otyłością, obniżonym libido, problemami z erekcją, czy wahaniami nastroju.

WIĘCEJ...

Diety

Najlepiej działające diety to takie, które w oparci o twoje aktualne wyniki badań, pełny wywiad i pomiar masy ciała, przygotują dietetycy. I takie właśnie diety indywidualne, skierowane do sportowców, osób odchudzających się i z zaburzeniami metabolicznymi, znajdziesz w naszej ofercie.

WIĘCEJ...

Kompleksowe doradztwo

Utrata nadmiaru masy ciała to problem coraz większej grupy osób, również z naszego otoczenia. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym temacie, nasi specjaliści udzielą ci niezbędnych informacji oraz pomogą dobrać jak najlepsze metody do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczysz.

Pomoc regeneracyjna

Wspieramy zarówno osoby uprawiające sport zawodowo, jak i rekreacyjnie. Pomagamy im nie tylko w sytuacji, gdy doznali urazów i kontuzji, ale też w szeroko pojętej profilaktyce. Wszystko po to, by utrzymali sprawność fizyczną na jak najwyższym poziomie.

Ocena stanu zdrowia

To często niezbędny element w procesie leczenia wielu chorób i kwalifikowaniu do wykonywania określonych czynności. W ramach świadczonym w naszej placówce usług, przeprowadzamy też analizy medyczne, które wymagane są zarówno przy stawianiu diagnozy, jak i planowaniu leczenia.

Badania naukowe

Im lepsze rozwiązania proponujemy naszym pacjentom, tym skuteczniejsza jest nasza pomoc. Dlatego w ramach naszych działań prowadzimy również badania naukowe, których przedmiotem jest powysiłkowy metabolizm antyoksydantów i witamin oraz ich wpływ na organizm sportowców.

Pomoc pacjentom

Misją naszego centrum jest pomoc pacjentom w skorzystaniu z usług medycznych na najwyższym poziomie. Obejmuje ona zarówno szeroko rozumianą kosmetologię estetyczną, jak i fizjoterapię.

Edukacja i szkolenia

Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to ważne elementy w życiu osób, które uprawiają sport. Dlatego w trakcie organizowanych przez nas szkoleń, pomagamy im poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikację z tego zakresu.

Nasz zespół

Arleta Śliwa
Dyrektor Placówki

Arleta Śliwa

Dyrektor Placówki Vigor Point Przemyśl. Studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku administracji publicznej
WIĘCEJ...

Katarzyna Repetowska

Doktor Katarzyna Repetowska jest lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jest wykładowcą na Katedrze Ortopedii i Traumatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. WIĘCEJ...

Iwona Kulczyk-Repeć
Lekarz medycyny rodzinnej

Iwona Kulczyk-Repeć

Doktor Iwona Kulczyk-Repeć jest lekarzem medycyny rodzinnej. Przyjmuje Pacjentów zdalnie. Zadzwoń i umów się na tele-konsultację

Marcin Gandyk
Specjalista

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Danuta Pałys
Pielęgniarka

Danuta Pałys

Magister pielęgniarstwa ze specjalizacją chirurgiczną od 32 lat pracuje w zawodzie pielęgniarki.
WIĘCEJ...

Katarzyna Cetnarowicz

Licencjonowana pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego na Oddziale Chirurgii Naczyniowej
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek  10:00 – 18:00
Piątek 8:00 – 16:00

Pobieranie krwi:

Poniedziałek 8:00 – 10:30
Środa 8:00 – 10:30
Piątek 8:00 – 10:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®