Diety

Home / Diety

Nasze diety

Opracowując wskazania dietetyczne, bierzemy pod uwagę Twój styl życia, możliwości finansowe, ilość dostępnego czasu na przygotowanie posiłków, aktywność fizyczną, zapotrzebowanie na energię i preferencje smakowe. Odpowiednio skomponowane posiłki, wpłyną nie tylko na Twoją sylwetkę i zdrowie, ale też w znaczący sposób poprawią Twoje samopoczucie i zwiększą energię do działania.

Diety sportowe

Uprawiając sporty siłowe lub wytrzymałościowe, nie wystarczy, że będziesz intensywnie trenował i unikał produktów, które Ci szkodzą. Musisz zadbać o odpowiednią ilość energii, a tę znajdziesz w odpowiednio dobranych i bogatych w wartości odżywcze, posiłkach.

WIĘCEJ...

Diety odchudzające

Niezależnie, którą część ciała chcesz odchudzić, dobrana przez nas dieta, zadziała na cały organizm. Jej pozytywne efekty, odczuje zarówno Twój mózg, jak i stopy, a nie tylko talia, czy uda albo brzuch. Poza tym, odznacza się dobrym smakiem, a na produkty nie musisz wydawać fortuny.

WIĘCEJ...

Diety w zaburzeniach metabolicznych

W przypadku zaburzeń metabolicznych takich jak anemia, Hashimoto, cukrzyca, czy hipogonadyzm, niezbędna jest zmiana nawyków żywieniowych. Jeśli cierpisz na jedną z tych chorób, nasi dietetycy, pomogą Ci dobrać odpowiednio zbilansowaną dietę.

WIĘCEJ...

Dieta indywidualna

Jeśli interesujesz się zdrowym sposobem odżywiania i szukasz najlepszej dla siebie diety, ta dobrana przez naszych specjalistów, może okazać się dobrym wyborem. Dostosowana będzie zarówno do Twojego stylu życia, jak też do zapotrzebowania na energię i preferencji smakowych.

WIĘCEJ...