Tychy

Home / Tychy

Tychy

Vigor Point® Tychy działa na na śląskim rynku od czerwca 2020. Mimo to nasze Centrum odwiedziło już kilku wyjątkowych klientów i gości. Dlaczego?
Bo jesteśmy miejscem, w którym każda aktywna fizycznie osoba (nieważne czy profesjonalista, czy ambitny sportowiec-amator) może znaleźć fachową pomoc i doradztwo.

Naszymi klientami są zarówno zawodowi sportowcy, jak i przedstawiciele wolnych zawodów, przedsiębiorcy, którzy na co dzień dbają o swoją kondycję i rozwój fizyczny.

Podchodzimy bardzo rzetelnie do tematu aktywności nie tylko dlatego, że dla nas samych jest ona pasją. Wiemy, że aby sport sprawiał satysfakcję i abyś mógł zdobywać wymarzone efekty, najważniejsza jest odpowiednia baza, czyli Twój organizm.  Dlatego równie ważne są: profilaktyka, badania i świadomość tego, w jakiej kondycji obecnie jesteś.
Zarówno przed, jak i w trakcie uprawiania aktywności fizycznej, warto sprawdzić parametry, które mogą mieć wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie.

W ramach usług Vigor Point® polecamy:

Wlewy dożylne

W swojej ofercie, posiadamy szeroki wachlarz wlewów dożylnych, dobieranych indywidualnie przez lekarza, na podstawie wcześniejszych badań. Dzięki najlepszej możliwej do przyswojenia formie, szybko trafią do Twojego organizmu i pomogą między innymi zniwelować negatywne skutki stresu i używek oraz zwiększyć wydolność okołotreningową.

WIĘCEJ...

Badania krwi

Wykonywane przez nas badania krwi, obejmują podstawową morfologię, badania zlecone przez Twojego lekarza i wybrane przez Ciebie, badania na alergie i wirusy oraz rozbudowane pakiety. Morfologię wykonujemy również przed dobraniem terapii hormonalnej, diety i  kroplówki.

WIĘCEJ...

Zastępcza terapia hormonalna

Terapia ta skierowana jest do mężczyzn, u których niski poziom testosteronu, negatywnie odbija się na ich życiu w sferze fizycznej, seksualnej i psychologicznej. Celem zastępczej terapii hormonalnej, jest uzupełnieni braków testosteronu i uregulowanie zaburzeń metabolicznych. Całość przeprowadzana jest pod ścisłym nadzorem lekarza.

WIĘCEJ...

Konsultacje dietetyczne

Jeśli szukasz diety odchudzającej, dla sportowców lub osób z zaburzeniami metabolicznymi, nasi dietetycy przygotują ją w oparciu o Twoje aktualne badania kwi, pomiar masy ciała i pełny wywiad. W swojej ofercie mamy też diety indywidualne, w których bierzemy pod uwagę Twój styl życia, możliwości finansowe i czas.

WIĘCEJ...

Konsultacje lekarskie

To pierwszy etap każdego leczenia. Podczas spotkania z lekarzem, możesz zadać mu pytania dotyczące konkretnego problemu zdrowotnego i skorzystać z porady na temat sposobu jego rozwiązania. W zależności od dolegliwości, możesz rozpocząć leczenie lub otrzymać skierowanie do innego specjalisty.

Naszym celem jest zadowolenie pacjenta na każdym etapie współpracy: od kontaktu telefonicznego z pielęgniarką po konsultację lekarską, aż do okresu po zabiegu.
W Vigor Point® rodzaje świadczonych usług dobraliśmy tak, aby w jednym miejscu można było zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. Dlatego współpracujemy także z Laboratorium Diagnostyka. Dzięki tej współpracy, możemy zaproponować szeroką ofertę badań.

Co nas odróżnia od zwykłego punktu pobrań?
Nie oczekujesz na badanie w długiej kolejce. Wyniki możesz odebrać online w tym samym dniu, a za dodatkową opłatą otrzymasz szczegółową interpretację swoich wyników, przygotowaną przez naszego specjalistę.

Masz możliwość umówienia się na konsultację z lekarzem różnej specjalizacji, którego celem jest dobranie terapii odpowiadającej Twoim oczekiwaniom.

Zabiegi medycyny estetycznej

Ważnym atutem oferty naszej placówki, są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Stawiamy nacisk na to, aby pacjenci poczuli się w pełni zrozumiani i abyśmy sami właściwie zrozumieli problem, z którym do nas przychodzą.

Dlatego nasi lekarze, każdy z zabiegów poprzedzają wnikliwą  konsultacją, podczas której pacjent uzyskuje wszelkie informacje dotyczące zabiegu, między innymi przygotowanie, czas trwania, wskazania i przeciwwskazania.

Cenimy wygodę naszych klientów, ale także zwracamy szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo. We wszystkich obszarach w jakich możemy, działamy także online.
Pobieramy krew do badań w naszym punkcie, a wyniki przesyłamy na maila.
Równie elastycznie podchodzimy do pracy z klientami w diecie. Nasi eksperci Marcin Gandyk, czy Natalia Bąk są otwarci na spotkania online.

Nasz zespół

Sonia Tomaszowska
Pielęgniarka - Tychy | Dyrektor Placówki

Sonia Tomaszowska

Otwierając drzwi mojego Centrum stawiam sobie za cel, by wszyscy pacjenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług byli w pełni zadowoleni i poczuli, że mają do czynienia z profesjonalistami w swoich fachu.
WIĘCEJ...

Katarzyna Tarnowska
Lekarz - Tychy

Katarzyna Tarnowska

Obecnie zdobywa doświadczenie jako Lekarz Rodzinny oraz w zakresie Onkologii Klinicznej. Jako lekarz stawia na współpracę z pacjentem, którego od początku traktuje jako partnera w osiągnięciu wspólnego celu.
WIĘCEJ...

Marcin Gandyk
Trener | Dietetyk | Diagnosta

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek od 7:30-16:00
Wtorek 7:30-16:00
Środa 7:30-18:00
Czwartek 7:30-16:00
Piątek 7:30-18:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

Pobieranie krwi:

Poniedziałek – Piątek od 7:30-13:00

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®