Gliwice

Home / Gliwice

Gliwice

Vigor Point® Gliwice, to prężnie rozwijające się centrum zdrowia, spod naszego brandu. Specjalizujemy się w terapiach przeciwstarzeniowych dla mężczyzn oraz poprawiających ogólną sprawność i wytrzymałość organizmu u osób uprawiających sport zarówno zawodowo, jak i amatorsko.

Jeśli nie jest Ci obcy temat dbałości o swoje zdrowie i świadomości własnego organizmu, dzięki terapii przeprowadzonej w naszej klinice, będziesz mógł wrzucić wyższy bieg i jeszcze lepiej wykorzystać jego możliwości.

W swojej pracy stawiamy na podejście diagnostyczne, dlatego korzystamy ze wsparcia doświadczonych lekarzy, pielęgniarek oraz trenerów i dietetyków. To gwarancja jak najlepszego zoptymalizowania pracy Twojego organizmu.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie tworzyć specjalnie dobrane terapie, aby zaspokoić  Twoje potrzeby. Kobieta i mężczyzna, zawodowy sportowiec i amator, pracownik fizyczny i pracujący w biurze, osoba niska i wysoka, młoda i stara – każdy jest inny. To oznacza, że ma też  specjalne, wyróżniające się potrzeby i wymagania odżywcze, a my, dzięki zastosowaniu odpowiednich mieszanek, jesteśmy w stanie w pełni je zaspokoić.

Świadczymy specjalistyczne usługi medyczne w następującym zakresie:

Terapie kroplówkowe

W swojej pracy, stawiamy na nowoczesne formy wspierania organizmu. Jedną z nich są witaminowe wlewy dożylne, dobierane indywidualnie przez lekarza. Pomogą Ci one zarówno zniwelować negatywne skutki stresu, używek oraz niedoboru snu, jak też zregenerować ciało po dużym wysiłki fizycznym.

WIĘCEJ...

Badania krwi

Wykonywane przez nas badania krwi, obejmują podstawową morfologię, badania na alergie i wirusy, zlecone przez lekarza oraz wybrane przez Ciebie osobiście. Dostępne są również w formie rozbudowanych pakietów. Badania wykonujemy też przed dobraniem kroplówki, diety, suplementacji i terapii hormonalnej.

WIĘCEJ...

Hormonalna terapia zastępcza

Celem terapii jest wyrównanie poziomu testosteronu u mężczyzn, co wpływa na różne obszary jego życia i przynosi natychmiastowe oraz długotrwałe korzyści zarówno w sferze fizycznej, jak i seksualnej i psychologicznej. Całość rozpoczyna się od kompleksowej diagnostyki laboratoryjnej i odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarskim.

WIĘCEJ...

Plany dietetyczne

W przygotowanej przez nas ofercie, do wyboru masz diety odchudzające, dla sportowców i osób z zaburzeniami metabolicznymi. Przygotujemy też program żywieniowy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie one oparte są na pełnym wywiadzie i wynikach Twoich badań krwi oraz pomiarze masy ciała.

WIĘCEJ...

Pomoc regeneracyjna

Celem naszej pomocy, skierowanej do osób uprawiających sport zawodowo i rekreacyjnie, jest utrzymanie pełnej sprawności fizycznej oraz przyniesienie ulgi po doznanych kontuzjach i urazach. To ważny element w życiu każdego sportowca. Jeśli więc chcesz cieszyć się efektami ćwiczeń, pamiętaj o regeneracji.

Optymalizacja pracy organizmu

Organizm ludzki to skomplikowana sieć zależności. Optymalizując jego pracę, pomagamy w poprawianiu osiągów wśród sportowców i pasjonatów. Staje się to możliwe, dopiero przy wykorzystaniu pełni możliwości, poszczególnych części ciała.

Ocena stanu klinicznego i analiza medyczna

By nasi pacjenci mogli cieszyć się zdrowiem fizycznym i psychicznym, świadczone przez nas usługi medyczne, zawsze poprzedzone są oceną stanu klinicznego i analizą medyczną. Wszystko po to, by korzystające z nich osoby, mogły jak najlepiej wykorzystać ukryty w organizmie potencjał i doznały poprawy swojego zdrowia.

Regulacja gospodarki hormonalnej organizmu

Pomagamy osobom z zaburzoną gospodarką hormonalną związaną z nieprawidłowym i niekontrolowanym stosowaniem środków anabolicznych bądź innych substancji, które negatywnie wpłynęły na ich zdrowie lub samopoczucie. Wspieramy także tych, którzy lubią imprezy i nie stronią od alkoholu, przez co często mierzą się z kacem i osłabieniem organizmu.

Nie tylko skupiamy wokół siebie rzesze sportowców, chcących poprawić swoje dotychczasowe wyniki sportowe, ale też sami jesteśmy sportowcami i pasjonatami zdrowego stylu życia. Jeżeli podobnie jak my, poważnie podchodzisz do zdrowego stylu życia i chcesz żyć pełnią swoich możliwości – zacznij działać i  zaufaj naszym ekspertom.

Nasze Centrum Zdrowia, zlokalizowane jest w zaciszu gliwickiego centrum. Gwarantuje to zarówno dogodny dojazd, jak i spokój oraz bezpieczeństwo podczas każdej wizyty.

Odwiedź nas lub zadzwoń, by poznać szczegóły lub skorzystać z wybranej oferty. Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół

Dyrektor placówki

Michał Sadowski

Michał Sadowski - dyrektor placówki, czynny zawodnik siatkówki plażowej, znawca dietetyki oraz wykwalifikowany trener personalny, specjalizujący się w treningu siłowym oraz motorycznym.
WIĘCEJ...

Specjalista

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa nieczynne
Czwartek 8:00 – 16:00
Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00-15:00

Pobieranie krwi:

Poniedziałek 8:00 – 10:30
Wtorek 8:00 – 10:30
Środa nieczynne
Czwartek 8:00 – 10:30
Piątek 8:00 – 10:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®