Kielce

Home / Kielce

Kielce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy zakres świadczonych usług, stając się autoryzowanym partnerem znanej marki Vigor Point®.

Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają podpowiadamy, w jakich obszarach mogą skorzystać z usług naszego Centrum.
To co najważniejsze w naszej pracy, dotyczy szeroko pojętego dobrostanu. Chodzi zarówno o zdrowy styl bycia jak i życia. Wspieramy sportowców i osoby aktywne fizycznie, w budowaniu świadomej dbałości o ich zdrowie. Wiemy, z jakim wysiłkiem fizycznym i psychicznym Twój organizm musi zmierzyć się każdego dnia. Dlatego zespół naszych specjalistów, podpowie jak prowadzić aktywny styl życia i na co warto zwrócić uwagę.

Vigor Point - Kielce

W ramach usług Vigor Point® polecamy:

Wlewy dożylne

W naszej ofercie znajdziesz wlewy dożylne, które pomogą Ci zregenerować organizm po wytężonym wysiłku, stresie, niedospaniu, nadużyciu alkoholu, jak również zwiększą Twoją odporność i wydolność okołotreningową oraz oczyszczą organizm. Ich zasadność i skład, każdorazowo dobierany jest indywidualnie przez lekarza.

WIĘCEJ...

Terapia hiperbaryczna

Niezależnie, czy cierpisz na jeden z problemów zdrowotnych, które kwalifikują się do leczenia w komorze hiperbarycznej, czy też chcesz zadbać o swoje zdrowie i zmniejszyć ryzyko pojawienia się różnego rodzaju dolegliwości, już teraz możesz skorzystać z terapii tlenem w naszej klinice w Kielcach. Sprawdź szczegóły.

 

WIĘCEJ...

Badania krwi

W naszej ofercie, dostępne są badania wybrane przez Ciebie, zlecone przez Twojego lekarza, badania na alergie i wirusy, pojedyncze i w rozbudowanych pakietach. Morfologię wykonujemy również przed dobraniem kroplówki witaminowej, terapii hormonalnej i diety.

WIĘCEJ...

Plan treningowy i dietetyczny

Diety i plany treningowe dla osób odchudzających się, dla sportowców, dla cierpiących na zaburzenia metaboliczne oraz szukających indywidualnych rozwiązań – to wszystko znajdziesz w przygotowanej przez nas ofercie. Nasi dietetycy, każdy plan żywieniowy przygotowują w oparciu o pełny wywiad, Twoje aktualne badania krwi oraz pomiar masy ciała.

WIĘCEJ...

Zastępcza terapia hormonalna

Jeśli Twój poziom testosteronu jest zbyt niski i negatywnie wpływa to na Twoje życie fizyczne, seksualne i emocjonalne, skorzystaj z terapii hormonalnej. Uzupełnienie braków ureguluje zaburzenia metaboliczne i przyniesie natychmiastowe oraz długotrwałe korzyści. Całość odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarza.

WIĘCEJ...

Wywiad lekarski

W zależności od problemu, z którym zgłaszasz się do naszej placówki, lekarz może zadać Ci różnego rodzaju pytania. Najczęściej dotyczą one Twojego obecnego samopoczucia, występujących objawów, historii wcześniej przebytych chorób i okoliczności, w których pojawiły się dolegliwości. Wywiad przeprowadzany jest również, przed każdą z dostępnych u nas usług medycznych

Opieka medyczna

Wszystkie dostępne w naszej placówce usługi medyczne, przeprowadzane są w ścisłej współpracy z lekarzem. Decyduje on między innymi o doborze składu kroplówek witaminowych, nadzoruje terapię hormonalną i współpracuje z dietetykami.

Nasza oferta dotyczy szeroko rozumianej dbałości o siebie. Dlatego zakres naszych usług, obejmuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym: mezoterapię igłową, osocze bogato płytkowe i wypełniacze.

Zapraszamy, skontaktuje się z nami. Nasi eksperci doradzą Ci, jak zadbać o swoje zdrowie.

Usługi Health Service

Nasz zespół

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 7:30 – 16:00
Wtorek 7:30 – 16:00
Środa 9:00 – 16:00
Czwartek 11:00 – 19:00
Piątek 11:00 – 19:00
Sobota * 9:00 – 13:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

Placówka:

Poniedziałek 7:30 – 16:00
Wtorek 7:30 – 16:00
Środa 9:00 – 16:00
Czwartek 11:00 – 19:00
Piątek 11:00 – 19:00
Sobota * 9:00 – 13:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®