Katarzyna Repetowska

Home / Katarzyna Repetowska

Doktor Katarzyna Repetowska jest lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Barbary w Sosnowcu (Centrum Urazowe).

Jest wykładowcą na Katedrze Ortopedii i Traumatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Uczestniczy  w wielu sympozjach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych w dziedzinie ortopedii. Praktykowała w szpitalach między innymi we Francji, Jordanii i Hong Kongu (w tym ostatnim zdobywała także szlify w zakresie mikrochirurgii).

Pracowała jako lekarz na pokładzie jachtu STS Fryderyk Chopin pomagając podczas rejsu occeanicznego w najbardziej niespodziewanych urazy i chorobach. Cechuje ją przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta oraz duża doza empatii. Pośród jej największych zainteresowań zawodowych można znaleźć chirurgię kończyny górnej – zwłaszcza chirurgię kompleksu barkowego.

Prywatnie doktor Repetowska jest entuzjastką świadomego życia. Miłośniczka sportów siłowych, jazdy konnej, gór wysokich i motocykli.

Socials