fbpx

Kraków

Home / Kraków

Kraków

W Centrum Młodości Zdrowe Piękno mieszczącym się w Krakowie, oferujemy szeroki wachlarz usług wspierających zdrowy styl życia oraz takich, które poprawiają urodę. Popularna idea healthismu sprawia, że nasza oferta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Wykorzystujemy tutaj wiedzę, a także praktyczne doświadczenie naszych ekspertów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie w pełni dostosowywać zakres świadczonych usług, do potrzeb klientów.

Tychy_VigorPoint

Podejmując współpracę z Vigor Point®, uzupełniliśmy naszą ofertę o kilka bardzo ważnych elementów, które pomogą Ci jeszcze pełniej zadbać o swoje ciało. Nie tylko wzmocnią Twój organizm, oczyszczą, zregenerują oraz uwolnią od skutków stresu i fizycznego przemęczenia.
Ich działanie ma również zbawienny wpływ na Twój wygląd. Pobudzając syntezę kolagenu i elastyny w głębszych warstwach skóry i neutralizując wolne rodniki, spowolnią proces starzenia się oraz poprawią jej wygląd i kondycję.

Obecnie w naszym centrum, w ramach usług Vigor Point®, możesz skorzystać z następujących usług:

Kroplówki witaminowe

Witaminowe wlewy dożylne, pomogą Ci zarówno zniwelować negatywne skutki stresu, używek oraz niedoboru snu, jak też zregenerować ciało po dużym wysiłki fizycznym i zwiększyć wydolność okołotreningową w sportach wytrzymałościowych i siłowych. Wszystkie dobierane są indywidualnie przez lekarza.

WIĘCEJ...

Badania krwi

W przygotowanej przez nas ofercie, dostępne są zarówno badania krwi na alergię i wirusy, jak i rozbudowane pakiety. Możesz też zrobić badanie zlecone przez lekarza i wybrane przez Ciebie osobiście. Wykonujemy je również w celu dobrania diety, kroplówki, czy terapii hormonalnej.

WIĘCEJ...

Zastępcze terapie hormonalne

Przeznaczona jest dla mężczyzn z niskim poziomem testosteronu. Jej celem jest uregulowanie wynikających z tego zaburzeń metabolicznych i poprawa życia w sferze fizycznej, seksualnej i psychologicznej. Terapia przeprowadzana jest pod ścisłym nadzorem lekarza i rozpoczyna się kompleksową diagnostyką laboratoryjną.

WIĘCEJ...

Diety

Niezależnie, czy uprawiasz sport, cierpisz na zaburzenia metaboliczne, chcesz się odchudzić, czy szukasz czegoś dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, nasi dietetycy przygotują odpowiednią dla Ciebie dietę. Zrobią to w oparciu o pełny wywiad, Twoje aktualne badania krwi i pomiar masy ciała.

WIĘCEJ...

Tego rodzaju działania wspomagające, to idealne przygotowanie pod zabiegi medycyny estetycznej.

W naszym Centrum Młodości Zdrowe Piękno, w oparciu o wiedzę i nasze doświadczenie, zadbamy o Twój wygląd i samopoczucie. Korzystając z tajników medycyny chińskiej, pobudzimy komórki Twojej twarzy do regeneracji i odnowy, dzięki czemu skóra stanie się bardziej napięta, a zmarszczki ulegną wyraźnemu zmniejszeniu.

Naszą pomocą służymy również w przypadku pojawienia się u Ciebie nadpotliwości. To bardzo uciążliwy problem, z którym boryka się wiele osób. Dzięki odkryciom współczesnej medycyny, skutecznie złagodzimy objawy nadpotliwości nawet na 9 miesięcy.

Medycyna estetyczna – zabiegi

Wszystkie nasze zabiegi, poprzedzone są konsultacjami, a jeśli zachodzi taka potrzeba, również badaniami diagnostycznymi, wykonanymi w naszym Centrum Młodości. Dzięki temu, możesz czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniej terapii witaminowej oraz diety lub chcesz z pomocą odpowiedniego zabiegu, poprawić wygląd swojej skóry, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy Ci, jak rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia.

Nasz zespół

Magister kosmetologii

Daria Drążkiewicz

Założycielka Centrum Młodości Zdrowe Piękno i właścicielka Centrum Zdrowia Vigor Point® – Centrum Witaminowo - Kroplówkowe. Magister kosmetologii, szkoleniowiec praktyk.
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 7:30 – 16:00
Wtorek 7:30 – 16:00
Środa 9:00 – 16:00
Czwartek 11:00 – 19:00
Piątek 11:00 – 19:00
Sobota * 9:00 – 13:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

Pobieranie krwi:

Poniedziałek 7:30 – 11:30
Wtorek 7:30 – 11:30
Środa 9:00 – 11:30
Czwartek 11:00 – 11:30
Piątek 11:00 – 11:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®