Kraków

Home / Kraków

Kraków

W Centrum Młodości Zdrowe Piękno mieszczącym się w Krakowie, oferujemy szeroki wachlarz usług wspierających zdrowy styl życia oraz takich, które poprawiają urodę. Popularna idea healthismu sprawia, że nasza oferta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Wykorzystujemy tutaj wiedzę, a także praktyczne doświadczenie naszych ekspertów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie w pełni dostosowywać zakres świadczonych usług, do potrzeb klientów.

Podejmując współpracę z Vigor Point®, uzupełniliśmy naszą ofertę o kilka bardzo ważnych elementów, które pomogą Ci jeszcze pełniej zadbać o swoje ciało. Nie tylko wzmocnią Twój organizm, oczyszczą, zregenerują oraz uwolnią od skutków stresu i fizycznego przemęczenia.
Ich działanie ma również zbawienny wpływ na Twój wygląd. Pobudzając syntezę kolagenu i elastyny w głębszych warstwach skóry i neutralizując wolne rodniki, spowolnią proces starzenia się oraz poprawią jej wygląd i kondycję.

Obecnie w naszym centrum, w ramach usług Vigor Point®, możesz skorzystać z następujących usług:

Wlewy dożylne

Wlewy dożylne, pomogą Ci zarówno zniwelować negatywne skutki stresu, używek oraz niedoboru snu, jak też zregenerować ciało po dużym wysiłki fizycznym i zwiększyć wydolność okołotreningową w sportach wytrzymałościowych i siłowych. Wszystkie dobierane są indywidualnie przez lekarza.

WIĘCEJ...

Badania krwi

W przygotowanej przez nas ofercie, dostępne są zarówno badania krwi na alergię i wirusy, jak i rozbudowane pakiety. Możesz też zrobić badanie zlecone przez lekarza i wybrane przez Ciebie osobiście. Wykonujemy je również w celu dobrania diety, kroplówki, czy terapii hormonalnej.

WIĘCEJ...

Zastępcze terapie hormonalne

Przeznaczona jest dla mężczyzn z niskim poziomem testosteronu. Jej celem jest uregulowanie wynikających z tego zaburzeń metabolicznych i poprawa życia w sferze fizycznej, seksualnej i psychologicznej. Terapia przeprowadzana jest pod ścisłym nadzorem lekarza i rozpoczyna się kompleksową diagnostyką laboratoryjną.

WIĘCEJ...

Diety

Niezależnie, czy uprawiasz sport, cierpisz na zaburzenia metaboliczne, chcesz się odchudzić, czy szukasz czegoś dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, nasi dietetycy przygotują odpowiednią dla Ciebie dietę. Zrobią to w oparciu o pełny wywiad, Twoje aktualne badania krwi i pomiar masy ciała.

WIĘCEJ...

Masaż kobido

Głównym zadaniem masażu kobido jest widoczne odmłodzenie poprzez redukcję zmarszczek, dlatego masaż ten potocznie jest nazywany “liftingiem bez skalpela”. Podczas masażu stymulujemy produkcję kolagenu i elastyny, co działa regenerująco na skórę. Nie ograniczamy się wyłącznie do twarzy, ale również masowany jest kark, szyja, dekolt, barki i cała skóra głowy.

WIĘCEJ...

Nasz zespół

Daria Drążkiewicz
Kosmetolog - Dyrektor Placówki

Daria Drążkiewicz

Założycielka Centrum Młodości Zdrowe Piękno i właścicielka Centrum Zdrowia Vigor Point® – Centrum Witaminowo - Kroplówkowe. Magister kosmetologii, szkoleniowiec praktyk.
WIĘCEJ...

Marcin Gandyk
Trener | Dietetyk | Diagnosta

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Katarzyna Tarnowska
Lekarz - Kraków

Katarzyna Tarnowska

Obecnie zdobywa doświadczenie jako Lekarz Rodzinny oraz w zakresie Onkologii Klinicznej. Jako lekarz stawia na współpracę z pacjentem, którego od początku traktuje jako partnera w osiągnięciu wspólnego celu.
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 15:00 – 20:00
Wtorek 7:00 – 12:00
Środa 15:00 – 20:00
Czwartek 7:00 – 12:00
Piątek 15:00 – 20:00
Sobota * 8:00 – 13:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

Pobieranie krwi:

Wtorek 7:00 – 10:00
Czwartek 7:00 – 10:00
Soboota 8:00 – 10:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®