fbpx

Kielce

Home / Kielce

Kielce

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy zakres świadczonych usług, stając się autoryzowanym partnerem znanej marki Vigor Point®.

Dla tych, którzy jeszcze nas nie znają podpowiadamy, w jakich obszarach mogą skorzystać z usług naszego Centrum.
To co najważniejsze w naszej pracy, dotyczy szeroko pojętego dobrostanu. Chodzi zarówno o zdrowy styl bycia jak i życia. Wspieramy sportowców i osoby aktywne fizycznie, w budowaniu świadomej dbałości o ich zdrowie. Wiemy, z jakim wysiłkiem fizycznym i psychicznym Twój organizm musi zmierzyć się każdego dnia. Dlatego zespół naszych specjalistów, podpowie jak prowadzić aktywny styl życia i na co warto zwrócić uwagę.

Vigor Point - Kielce

W ramach usług Vigor Point® polecamy:

Wlewy dożylne

W naszej ofercie znajdziesz wlewy dożylne, które pomogą Ci zregenerować organizm po wytężonym wysiłku, stresie, niedospaniu, nadużyciu alkoholu, jak również zwiększą Twoją odporność i wydolność okołotreningową oraz oczyszczą organizm. Ich zasadność i skład, każdorazowo dobierany jest indywidualnie przez lekarza.

WIĘCEJ...

Badania krwi

W naszej ofercie, dostępne są badania wybrane przez Ciebie, zlecone przez Twojego lekarza, badania na alergie i wirusy, pojedyncze i w rozbudowanych pakietach. Morfologię wykonujemy również przed dobraniem kroplówki witaminowej, terapii hormonalnej i diety.

WIĘCEJ...

Zastępcza terapia hormonalna

Jeśli Twój poziom testosteronu jest zbyt niski i negatywnie wpływa to na Twoje życie fizyczne, seksualne i emocjonalne, skorzystaj z terapii hormonalnej. Uzupełnienie braków ureguluje zaburzenia metaboliczne i przyniesie natychmiastowe oraz długotrwałe korzyści. Całość odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarza.

WIĘCEJ...

Plan treningowy i dietetyczny

Diety i plany treningowe dla osób odchudzających się, dla sportowców, dla cierpiących na zaburzenia metaboliczne oraz szukających indywidualnych rozwiązań – to wszystko znajdziesz w przygotowanej przez nas ofercie. Nasi dietetycy, każdy plan żywieniowy przygotowują w oparciu o pełny wywiad, Twoje aktualne badania krwi oraz pomiar masy ciała.

WIĘCEJ...

Wywiad lekarski

W zależności od problemu, z którym zgłaszasz się do naszej placówki, lekarz może zadać Ci różnego rodzaju pytania. Najczęściej dotyczą one Twojego obecnego samopoczucia, występujących objawów, historii wcześniej przebytych chorób i okoliczności, w których pojawiły się dolegliwości. Wywiad przeprowadzany jest również, przed każdą z dostępnych u nas usług medycznych

Opieka medyczna

Wszystkie dostępne w naszej placówce usługi medyczne, przeprowadzane są w ścisłej współpracy z lekarzem. Decyduje on między innymi o doborze składu kroplówek witaminowych, nadzoruje terapię hormonalną i współpracuje z dietetykami.

Nasza oferta dotyczy szeroko rozumianej dbałości o siebie. Dlatego zakres naszych usług, obejmuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym: mezoterapię igłową, osocze bogato płytkowe i wypełniacze.

Zapraszamy, skontaktuje się z nami. Nasi eksperci doradzą Ci, jak zadbać o swoje zdrowie.

Usługi Health Service

Nasz zespół

Marcin Gandyk
Trener | Dietetyk | Diagnosta

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Anna Papaj
Ratownik medyczny

Anna Papaj

Ukończyła studia licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne.
WIĘCEJ...

Oskar Żechowski
Licencjonowany fizjoterapeuta

Oskar Żechowski

Licencjonowany fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 7:30 – 16:00
Wtorek 7:30 – 16:00
Środa 9:00 – 16:00
Czwartek 11:00 – 19:00
Piątek 11:00 – 19:00
Sobota * 9:00 – 13:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

Placówka:

Poniedziałek 7:30 – 16:00
Wtorek 7:30 – 16:00
Środa 9:00 – 16:00
Czwartek 11:00 – 19:00
Piątek 11:00 – 19:00
Sobota * 9:00 – 13:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®

BADANIE KRWI
BEZ KOLEJEK
BEZ SKIEROWANIA
BADANIE KRWI
BEZ KOLEJEK
BEZ SKIEROWANIA