Katowice

Home / Katowice

Katowice

Jesteśmy nowoczesnym i prężnie rozwijającym się podmiotem leczniczym, świadczącym specjalistyczne usługi medyczne.

Nasz zespół składa się zarówno z młodych, zdolnych osób związanych z branżą medyczna, dla których sport i zdrowy tryb życia to codzienność jak i doświadczonych lekarzy i specjalistów z zakresu medycyny sportowej.

Celem naszej kliniki jest dostarczenie Ci najwyższej jakości usług, zapewnienie profesjonalnego i indywidualnego podejścia dla każdego z naszych pacjentów, a ponadto zagwarantowanie unikalnego klimatu, jakiego nie spotkasz w żadnym takim miejscu!

Bezustannie wprowadzamy nowoczesne metody terapii, oparte o najnowsze doniesienia naukowe i dbamy o poszerzanie wiedzy naszego zespołu, w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie.

W zakresie pomocy, jaką świadczymy pacjentom oferujemy następujące zabiegi i badania:

Wlewy dożylne

To łatwy i szybki sposób na dostarczenie Twojemu organizmowi potrzebnych składników. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz wlewów dożylnych, dobieranych indywidualnie przez lekarza. Regeneracyjna, odpornościowa, wydolnościowa, na kaca, czy silnie oczyszczająca, to tylko niektóre z nich.

WIĘCEJ...

Badania krwi

Wykonujemy badania krwi na alergie i wirusy oraz te, które potrzebne są do diagnostyki przed skorzystaniem z dostępnych u nas usług medycznych. Poza tym, zbadamy Twoją krew w wybranym przez Ciebie zakresie i zlecone przez Twojego lekarza. Badania dostępne są zarówno w formie pojedynczej, jak i połączone w pakiety.

WIĘCEJ...

Terapia hormonalna dla mężczyzn

To proces leczenia, oddziałujący na sferę fizyczną, seksualną i psychologiczną mężczyzn. Jego celem jest wyrównanie poziomu testosteronu i uregulowanie zaburzeń metabolicznych. Terapia przeprowadzana jest pod ścisłym nadzorem lekarskim, a całość zawsze rozpoczyna się od kompleksowej diagnostyki laboratoryjnej.

WIĘCEJ...

Diety

Przygotowując dla Ciebie odpowiednią dietę, zawsze opieramy się na pełnym wywiadzie, aktualnych wynikach badań krwi i pomiarze masy ciała. W naszej ofercie znajdziesz zarówno diety odchudzające, dla sportowców, dla osób cierpiących na zaburzenia metabolicznej, jak i indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

WIĘCEJ...

Wszywka alkoholowa

Gdy alkohol zagraża Twojej niezależności lub przejmuje nad Tobą kontrolę, warto zareagować. Jedną z form pomocy, z której możesz skorzystać w naszej placówce, jest wszywka alkoholowa. Podczas zabiegu zapewniamy zarówno opiekę medyczną, jak i pełną dyskrecję oraz prywatność.

WIĘCEJ...

Medycyna podróży

Wychodząc na przeciw potrzebom wielu osób, zwłaszcza tych wyjeżdżających do krajów tropikalnych (ale nie tylko) zapraszamy do naszej placówki Vigor-Point w Katowicach. Nasza oferta obejmuje zarówno szczepienia dla podróżnych, jak i osób, które chcą zdrowo i bezpiecznie spędzać czas w kraju.

WIĘCEJ...

Pomoc regeneracyjna

Kierujemy ją do sportowców i osób uprawiających sport rekreacyjnie. Jej celem jest utrzymanie pełnej sprawności fizycznej oraz przyniesienie ulgi po doznanych kontuzjach i urazach. Jeśli tylko potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ocena stanu zdrowia

W ramach świadczonych przez nas usług, są również te, które pozwalają na ocenę stanu Twojego zdrowia. Przeprowadzamy też analizy medyczne, potrzebne do diagnostyki i leczenia osób, które wymagają pomocy medycznej.

Badania naukowe

By świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie oraz dostarczać naszym pacjentom optymalnych rozwiązań, prowadzimy badania naukowe w przedmiocie powysiłkowego metabolizmu witamin i antyoksydantów oraz ich wpływu na organizm sportowców.

Pomoc pacjentom

Zakres świadczonych przez nas usług medycznych, jest bardzo szeroki. Obejmuje zarówno działania z zakresu fizjoterapii, jak i szeroko rozumianej kosmetologii estetycznej.

Edukacja i szkolenia

Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie potrzebnej wiedzy, to ważny element w życiu osób uprawiających sport. To do nich właśnie, kierujemy nasze szkolenia w zakresie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiana.

Kompleksowe doradztwo

Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie redukcji masy ciała. Jeśli tylko masz z tym problem i chcesz zasięgnąć informacji lub skorzystać z fachowej rady w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu. Praktyczna wiedza osób z doświadczeniem w tym temacie, z pewnością przyspieszy osiągnięcie wyznaczonych celów.

Dermatologia trychologiczna

Gdy codziennie znajdujesz coraz więcej włosów na swojej szczotce lub w wannie po kąpieli, nie lekceważ tego. Również w sytuacji, gdy od dłuższego czasu zmagasz się z łupieżem, czy też zauważyłeś, że skóra na Twojej głowie jest bardzo sucha, wrażliwa lub swędzi.
Zgłoś się na konsultację do lekarza trychologa, który zajmuje się w szczególności leczeniem schorzeń w obrębie skóry głowy i włosami. Sprawdź, kiedy jeszcze może Ci pomóc.

WIĘCEJ...

W codziennej pracy korzystamy nie tylko z wiedzy naszych ekspertów w wyżej wymienionych dziedzinach. Dzięki współpracy z AWF Katowice mamy dostęp do najnowszych osiągnięć nauki i technologii, co sprawia, że w swoim fachu wciąż możemy cieszyć się rolą lidera na terenie Polski.

Nasz zespół

Marcin Żak
Dyrektor Generalny

Marcin Żak

Absolwent kierunki Fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, założyciel i dyrektor generalny brandu Vigor-Point.
WIĘCEJ...

Marcin Gandyk
Specjalista

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Marcin Magiera
Dietetyk kliniczny - Katowice

Marcin Magiera

Absolwent Wyższej Szkoły Medycznej. Magister dietetyki klinicznej.
WIĘCEJ...

Katarzyna Tarnowska
Lekarz - Katowice

Katarzyna Tarnowska

Obecnie zdobywa doświadczenie jako Lekarz Rodzinny oraz w zakresie Onkologii Klinicznej. Jako lekarz stawia na współpracę z pacjentem, którego od początku traktuje jako partnera w osiągnięciu wspólnego celu.
WIĘCEJ...

Iwona Kulczyk-Repeć
Lekarz medycyny rodzinnej

Iwona Kulczyk-Repeć

Doktor Iwona Kulczyk-Repeć jest lekarzem medycyny rodzinnej. Przyjmuje Pacjentów zdalnie. Zadzwoń i umów się na tele-konsultację

Michalina Małczak

Na co dzień zajmuje się leczeniem chorób przewlekłych w ramach poradni podstawowej opieki medycznej.
WIĘCEJ...

Małgorzata Fuchs

Kompleksowo diagnozuje i leczy wszystkie choroby skóry oraz włosów. Przeprowadza też zabiegi dermatochirurgiczne.
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 8:00 – 18:00
Wtorek 8:00 – 18:00
Środa 8:00 – 18:00
Czwartek  8:00 – 18:00
Piątek 8:00 – 18:00
Sobota * 10:00 – 15:00

*dla zapisanych wcześniej Klientów

Pobieranie krwi:

Poniedziałek 8:00 – 9:30
Wtorek 8:00 – 9:30
Środa 8:00 – 9:30
Czwartek 8:00 – 9:30
Piątek 8:00 – 9:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®