fbpx

Przemyśl

Home / Przemyśl

Przemyśl

Jako jedyne tego rodzaju centrum zdrowia na mapie Przemyśla i okolic, wychodzimy naprzeciw potrzebom różnych grup mieszkańców. Ze względu na to, iż działamy blisko granicy z Ukrainą, pomagamy też przybywającym obcokrajowcom w uzyskaniu zaświadczeń o przebytych testach i przeprowadzeniu niezbędnych badań.

Nasz Oddział Vigor Point® w Przemyślu świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, co jest zasługą wykwalifikowanego zespołu. W jego skład wchodzą lekarze i pielęgniarki, dla których profilaktyka i zdrowie pacjentów są zawsze na pierwszym miejscu.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i działamy w oparciu o aktualne i szczegółowe badania. Poza tym niepowtarzalny klimat miejsca sprawia, że każdy może się tu czuć bezpiecznie i komfortowo.

Nieustannie podnosimy też nasze kwalifikacje oraz wykorzystujemy w swojej pracy nowoczesne metody terapii, które oparte są na najnowszych wynikach badań i publikacjach naukowych.

Naszym pacjentom oferujemy pomoc w zakresie następujących badań i zabiegów:

Terapie kroplówkowe

Odpowiedni skomponowane kroplówki witaminowe, które znajdziesz w naszej ofercie, dzięki unikalnej i łatwej do przyswojenia formie, zaspokoją zapotrzebowanie Twojego organizmu na wybrane składniki. Dobierane indywidualnie przez lekarza wlewy dożylne, pomogą zneutralizować skutki stresu, przemęczenia i przebytej choroby.

WIĘCEJ...

Badania krwi

Niezależnie, czy potrzebujesz badań zleconych przez Twojego lekarza, czy wybranych przez Ciebie, możesz skorzystać z naszej oferty zarówno w formie pakietów, jak i pojedynczych badań na alergię, czy wirusy. Znajdziesz w niej również badania pod kątem terapii hormonalnej, diety, czy kroplówki witaminowej.

WIĘCEJ...

Terapia hormonalna dla mężczyzn

Tę formę naszej pomocy kierujemy do mężczyzn, którzy odczuwają skutki niskiego stężenia testosteronu w swoim organizmie. Zastępcza terapia hormonalna, która odbywa się pod nadzorem lekarza, pomoże ci w sytuacji, gdy zmagasz się z otyłością, obniżonym libido, problemami z erekcją, czy wahaniami nastroju.

WIĘCEJ...

Diety

Najlepiej działające diety to takie, które w oparci o twoje aktualne wyniki badań, pełny wywiad i pomiar masy ciała, przygotują dietetycy. I takie właśnie diety indywidualne, skierowane do sportowców, osób odchudzających się i z zaburzeniami metabolicznymi, znajdziesz w naszej ofercie.

WIĘCEJ...

Kompleksowe doradztwo

Utrata nadmiaru masy ciała to problem coraz większej grupy osób, również z naszego otoczenia. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym temacie, nasi specjaliści udzielą ci niezbędnych informacji oraz pomogą dobrać jak najlepsze metody do osiągnięcia celów, które sobie wyznaczysz.

Pomoc regeneracyjna

Wspieramy zarówno osoby uprawiające sport zawodowo, jak i rekreacyjnie. Pomagamy im nie tylko w sytuacji, gdy doznali urazów i kontuzji, ale też w szeroko pojętej profilaktyce. Wszystko po to, by utrzymali sprawność fizyczną na jak najwyższym poziomie.

Ocena stanu zdrowia

To często niezbędny element w procesie leczenia wielu chorób i kwalifikowaniu do wykonywania określonych czynności. W ramach świadczonym w naszej placówce usług, przeprowadzamy też analizy medyczne, które wymagane są zarówno przy stawianiu diagnozy, jak i planowaniu leczenia.

Badania naukowe

Im lepsze rozwiązania proponujemy naszym pacjentom, tym skuteczniejsza jest nasza pomoc. Dlatego w ramach naszych działań prowadzimy również badania naukowe, których przedmiotem jest powysiłkowy metabolizm antyoksydantów i witamin oraz ich wpływ na organizm sportowców.

Pomoc pacjentom

Misją naszego centrum jest pomoc pacjentom w skorzystaniu z usług medycznych na najwyższym poziomie. Obejmuje ona zarówno szeroko rozumianą kosmetologię estetyczną, jak i fizjoterapię.

Edukacja i szkolenia

Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to ważne elementy w życiu osób, które uprawiają sport. Dlatego w trakcie organizowanych przez nas szkoleń, pomagamy im poszerzać wiedzę i podnosić kwalifikację z tego zakresu.

Nasz zespół

Dyrektor Placówki

Arleta Śliwa

Dyrektor Placówki Vigor Point Przemyśl. Studentka drugiego roku studiów magisterskich na kierunku administracji publicznej
WIĘCEJ...

Doktor Katarzyna Repetowska jest lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Jest wykładowcą na Katedrze Ortopedii i Traumatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. WIĘCEJ...

Lekarz medycyny rodzinnej

Iwona Kulczyk-Repeć

Doktor Iwona Kulczyk-Repeć jest lekarzem medycyny rodzinnej. Przyjmuje Pacjentów zdalnie. Zadzwoń i umów się na tele-konsultację

Specjalista

Marcin Gandyk

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. W ramach współpracy z Vigor Point® wspiera profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego.
WIĘCEJ...

Pielęgniarka

Danuta Pałys

Magister pielęgniarstwa ze specjalizacją chirurgiczną od 32 lat pracuje w zawodzie pielęgniarki.
WIĘCEJ...

Licencjonowana pielęgniarka, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego na Oddziale Chirurgii Naczyniowej
WIĘCEJ...

Godziny otwarcia

Placówka:

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek  10:00 – 18:00
Piątek 8:00 – 16:00

Pobieranie krwi:

Poniedziałek 8:00 – 10:30
Środa 8:00 – 10:30
Piątek 8:00 – 10:30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się więcej o usługach Vigor Point®